Gaštany

Neodmysliteľnou súčasťou našej jesennej ponuky sú výrobky z gaštanov. Už 27 rokov sa venujeme výrobe gaštanovej hmoty, z ktorej vyrábame, Nitranom veľmi dobre známe, gaštanové jazýčky. Sú vyhľadávanou pochúťkou od jesene do jari. Okrem nich vyrábame aj gaštanové pyré, gaštanovú roládu, ale i tortový rez pod názvom Jesenná torta. O kvalite našej gaštanovej hmoty svedčí veľký dopyt našich odberateľov.

Naša história

Naša firma bola založená na základe rodinnej cukrárskej tradície 2. decembra 1991. Starší obyvatelia Nitry ešte i dnes spomínajú na cukrárske majstrovstvo starého otca, ktorý v minulosti svojím umením robil radosť maškrtným jazýčkom nielen v Nitre, ale i v širokom okolí. Hoci odvtedy ubehlo pár rôčkov, dodnes sa používajú v našej výrobe receptúry, ktoré považujeme za dedičstvo.

Svadobný altánok

Táto svadobná torta je výtvorom šikovných rúk nášho starého otca Alexandra - vychýreného cukrárskeho majstra. Jeho torty a zákusky boli súčasťou nejedného svadobného stola „ Nitrančanov “, ako aj ľudí zo širokého okolia.

Takto sme začínali...

K prvému výročiu Orange

K „Mekyho” 50-ke